Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 – Apple udostępnia nowe aktualizacje. Co nowego?

iOS 15.0.2 iPadOS 15.0.2 to nowe aktualizacje serwisowe, które Apple udostępniło dla użytkowników iPhone’ów i iPadów. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to z pewnością nie nowości. Apple wraz z iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 rozwiązało pewne problemy.

iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 debiutują w kilkanaście dni po wydaniu dużej piętnastki. Ta wprowadziła sporo nowości. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego wprowadzają najnowsze uaktualnienia, to tym razem próżno tu szukać nowych funkcji. Apple skupiło się na usunięciu błędów w oprogramowaniu, jak to było w wersji 15.0.1. Wykaz zmian znajdziecie poniżej.

iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 – co nowego / wykaz nowości

To uaktualnienie zawiera poprawki błędów dotyczące Twojego iPhone’a:

  • Zdjęcia zachowane w bibliotece zdjęć z aplikacji Wiadomości mogły zostać usunięte po usunięciu powiązanego wątku lub wiadomości
  • Skórzany portfel z MagSafe do iPhone’a może nie łączyć się z siecią usługi Znajdź
  • AirTag może nie pojawiać się na karcie Przedmioty w aplikacji Znajdź
  • CarPlay może nie otwierać aplikacji audio lub rozłączać się podczas odtwarzania
  • Odtwarzanie urządzenia przy użyciu Findera lub iTunes może zakończyć się błędem w przypadku modeli iPhone’a 13

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Apple aktualizacja iOS 15.0.1 iPadOS 15.0.1 co nowego nowości zmiany poprawki

iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 pobierzecie na własnym urządzeniu udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Oczywiście, będzie to możliwe po wcześniejszym nawiązaniu połączenia z siecią bezprzewodową Wi-Fi. Obecnie na etapie publicznych testów znajdują się aktualizacje z numerkiem 15.1. Wraz z nimi pojawią się pewne nowości. W tym wyczekiwana funkcja SharePlay.

Przeczytaj także: Najlepsza wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij