Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro Max i iPhone 13 Mini mają większe baterie

iPhone 13 Pro Max i iPhone 13 Mini to smartfony Apple, które otrzymały większe baterie względem poprzedników. Podobnie zresztą jest w przypadku pozostałych modeli z 6,1-calowymi ekranami. Zobaczmy, w jakim stopniu Apple zwiększyło baterie w smartfonach iPhone 13.

iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Mini i pozostałe dwa modele nowych telefonów Apple obecnie dostępne są w przedsprzedaży. Jakie baterie umieścił w nich producent? Znamy już pojemności akumulatorów. Zmiany w tym przypadku są naprawdę na plus. Zobaczmy, co znajdziemy pod obudowami smartfonów.

Baterie w modelach iPhone 13 Pro Max, Mini i pozostałych

  • akumulator z iPhone 13 Pro Max – 16,75 Wh (18 proc. więcej)
  • akumulator z iPhone 13 Mini – 9,57 Wh (11,6 proc. więcej)
  • akumulator z iPhone 13 Pro – 11,97 Wh (11 proc. więcej)
  • akumulator z iPhone 13 – 10,78 Wh (bez zmian)

Apple nie podaje informacji o pojemności w miliamperogodzinach, ale te szczegóły również są nam znane. Dla przykładu w modelu iPhone 13 Pro Max jest to bateria 4352 mAh. Znacznie pojemniejsza względem poprzednika. Producent deklaruje tutaj nawet 2,5 h więcej pracy na jednym naładowaniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij