Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 beta 7 i iPadOS 15 beta 7 do pobrania. Apple udostępnia nowe aktualizacje

iOS 15 beta 7 i iPadOS 15 beta 7 to nowe aktualizacje. Apple udostępniło je deweloperom. Jest bardzo możliwe, że w iOS 15 beta 7 znajdziemy jakieś nowości.

iOS 15 beta 7 i iPadOS 15 beta 7 trafiają w ręce deweloperów aplikacji po kilku dniach od wydania poprzednich wersji poglądowych. Apple zbliżała się niewielkimi krokami do końca programu pilotażowego. Stąd też zachęca jak najwięcej użytkowników iPhone’ów i iPadów do brania w nim udziału. Czy znajdziemy tu nowości?

W szóstych betach dla deweloperów Apple wprowadziło trochę pomniejszych zmian i nowości. W iOS 15 beta 7 oraz iPadOS 15 beta 7 może być podobnie. O tym jednak przekonamy się w niedługim czasie. Najpierw modyfikacje muszą odnaleźć testerzy.

aktualizacje iOS 15 beta 7 iPadOS 15 beta 7 Apple co nowego nowości

iOS 15 beta 7 i iPadOS 15 beta 7 wkrótce dla publicznych testerów

iOS 15 beta 7 i iPadOS 15 beta 7 najpierw trafiają w ręce deweloperów. Jednak wkrótce dostęp otrzymają także publiczni testerzy, który biorą udział w Apple Beta Software Program. W przypadku tych ostatnich będzie to szóste wydanie poglądowe. Wynika to z faktu, że to pierwsze z czerwca nie zostało im oddane.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij