Udostępnij
Tweetnij

Apple w modelach iPhone 13 ma zaimplementować szybkie ładowanie 25 W

iPhone 13 ma wprowadzić szybkie ładowanie baterii. Apple zwiększy jego moc do 25 W. Tak więc w przypadku telefonów iPhone 13 będzie to wzrost o 5 W.

iPhone 13 jest obecnie w ogniu przecieków. Apple pokaże nowe smartfony z iOS w trakcie wrześniowej konferencji, gdzie spodziewamy się też słuchawek AirPods 3. Tymczasem w sieci pojawiły się świeże plotki obejmujące szybkie ładowanie baterii. Jeśli te są prawdziwe, to powinniśmy spodziewać się wzrostu mocy.

Branżowe źródła raportują, że Apple w modelach iPhone 13 zaimplementuje szybkie ładowanie o mocy 25 W. Tak więc względem zeszłorocznych smartfonów zostanie ono zwiększone o 5 W, a tych z 2019 r. o 7 W. Nie jest to może zbyt wiele. Jednak zawsze to jakiś zysk.

Apple iPhone 13 ekrany OLED BOE Always on Display kiedy AirPods 3 szybkie ładowanie

Apple iPhone 13 dostanie szybkie ładowanie wolniejsze od konkurencji

Szybkie ładowanie baterii o mocy 25 W z telefonów iPhone 13 nie wygląda oszałamiająco na tle tego, co oferują telefony z Androidem. Tutaj wiele smartfonów korzysta już z szybszych rozwiązań. Nawet o mocy przekraczającej wartość 100 W. Apple jednak na tym polu nigdy nie goniło innych producentów i tak pozostało.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij