Udostępnij
Tweetnij

Apple potwierdza nazwy systemów iOS 15 i macOS 12

iOS 15 i macOS 12 to systemy, które Apple pokaże na WWDC 2021. Obie nazwy dostrzeżone w WebKit. Zapowiedzi iOS 15 i macOS 12 spodziewamy się w czerwcu.

iOS 15 oraz macOS 12 to tegoroczne systemy operacyjne Apple, które już pojawiały się w przeciekach. Ich zapowiedzi spodziewamy się w trakcie konferencji WWDC 2021. Tymczasem nazwy oprogramowania zostały dostrzeżone w WebKit. To silnik, w którym niedawno załatano poważny błąd w zabezpieczeniach. Zobaczmy, czego się doszukano.

Wzmianki na temat iOS 15 i macOS 12 zostały dodane do repozytoriów WebKit już kilka tygodni temu. Wprowadził je jeden z pracowników Apple. Niestety nie znajdziemy tu żadnych dodatkowych szczegółów. Same nazwy też nie są żadnym zaskoczeniem. Również w przypadku oprogramowania dla Maców. Wszak wraz z Big Sur przeskoczono do numerku 11.

kiedy iOS 15 macOS 12 Apple WebKit WWDC 2021

Apple zapowie iOS 15 i macOS 12 w trakcie WWDC 2021

Termin tegorocznej konferencji WWDC 2021 nie został jeszcze zapowiedziany. To jednak w jej trakcie zobaczymy iOS 15 i macOS 12 oraz inne nowe oprogramowanie Apple. W ciągu trzech ostatnich lat data wydarzenia była ujawniana w okolicy połowy marca. Tymczasem mamy już koniec miesiąca i szczegółów na razie brak.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij