Udostępnij
Tweetnij

Apple mocno utrudniło wymianę aparatu w iPhonie 12, ale nie w Pro

iPhone 12 Pro nie ma wady, którą znamy z dwunastki. To problem, który obejmuje aparat. Apple znacząco utrudniło wymianę kamery w modelu iPhone 12.

iPhone 12 Pro jest pozbawiony wady, której doszukali się specjaliści z iFixit w tańszym modelu telefonu z 6,1-calowym ekranem. Jak dobrze wiemy, problem ten obejmuje aparat fotograficzny. Rozbiórka smartfona ujawniła, że wymiana kamery jest w zasadzie niemożliwa bez specjalnego narzędzia. Co to oznacza w praktyce?

Dwunastka bez dopisku Pro ma tak skonstruowany aparat, że jego wymiana jest niemożliwa w zewnętrznych centrach. Można to zrobić tylko z użyciem specjalnego narzędzia, które ma Apple. To budzi problem związany z wykonaniem tańszych napraw w nieautoryzowanych serwisach. Jednak błąd ten nie obejmuje smartfona iPhone 12 Pro.

Apple iPhone 12 Pro aparat problem wymiana kamery

iPhone 12 Pro podobny do tańszej dwunastki, ale ten problem nie istnieje

Rozbiórki obu nowych telefonów Apple wykazały bardzo duże podobieństwo konstrukcji smartfonów. Co jednak ciekawe, opisany problem obejmujący aparat nie dotyczy w żadnym stopniu modelu iPhone 12 Pro. Tutaj kamera nie musi być podłączona do System Configuration. Dlaczego inaczej jest w przypadku tańszego smartfona? Prawdopodobnie jest to błąd, ale na wyjaśnienie zagadki trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij