Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.5.5 beta i iPadOS 13.5.5 beta dostępne

iOS 13.5.5 beta i iPadOS 13.5.5 beta to nowe, poglądowe aktualizacje oprogramowania dla iPhone’ów oraz iPadów, które udostępniło Apple. Najpierw deweloperom aplikacji. Potem ruszyły także publiczne testy. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego się tu znajduje, to na dużo nowości nie ma co jednak liczyć.

iOS 13.5.5 beta i iPadOS 13.5.5 beta zostały udostępnione deweloperom aplikacji. Niedługo po tym Apple uruchomiło publiczne testy tego oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów. Część osób zastawia się nad tym, co nowego wnoszą te aktualizacje. Cóż, na wiele nowości nie ma co tu liczyć. Nowe funkcje zostaną już zachowane dla czternastej wersji systemów.

Nie ukrywajmy, ale iOS 13.5.5 i nowa wersja systemu iPadOS to tak naprawdę pomniejsze uaktualnienia. Wiemy, że wśród nowości znajduje się funkcja Apple News+ Audio. Prace nad nią trwają od jakiegoś czasu i wiemy, że odpowiada ona za czytanie wiadomości z usługi. Nowe oprogramowanie oznaczone jest buildem 17G5035d. Na więcej informacji o tym, co nowego tu wprowadzono, przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Aktualizacja iOS 13.5.5 beta iPadOS 13.5.5 beta co nowego nowości Apple iPhone

iOS 13.5.5 beta i iPadOS 13.5.5 beta to także wsparcie dla nowych systemów Apple

Spodziewajmy się, że finalne wersje systemów operacyjnych iOS 13.5.5 oraz iPadOS 13.5.5 zostaną udostępnione pierwszego dnia konferencji WWDC 2020, czyli 22 czerwca. Wtedy spodziewamy się pierwszych bet czternastych wersji oprogramowania. Nowy software będzie miał na celu także zapewnić kompatybilność z nowymi betami.

Przeczytaj także: WhatsApp – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij