Udostępnij
Tweetnij

Spotify trafia na Apple TV, a na iPhone’ach z iOS 13 działa z Siri

Spotify otrzymało dziś aktualizację, która wprowadza integrację z Siri na iPhone’ach z systemem iOS 13. Ponadto Szwedzi przygotowali także aplikację dedykowaną Apple TV. Widzimy więc, że dla Spotify użytkownicy sprzętów z logo nadgryzionego jabłka mają duże znaczenie. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w App Store.

Spotify już od jakiegoś czasu przymierzało się do zapewnienia integracji z Siri. Dziś użytkownicy iPhone’ów mogą już korzystać z takiej funkcji. Oczywiście, pod warunkiem, że mają zainstalowany system iOS 13, który w tym w przypadku jest wymagany. Ponadto dziś Szwedzi wprowadzają także aplikację na urządzenia Apple TV z tvOS.

Chcąc używać Siri w powiązaniu z aplikacją Szwedów należy na iPhone’ach z iOS 13 podać komendę typu „Hey Siri, play some music from Spotify”. Najpierw będziecie jednak musieli wyrazić zgodę na dostęp do danych z tej aplikacji. Gdy to zrobicie, to następnie będziecie mogli wygodnie odtwarzać muzykę poleceniami głosowymi. Tak, jak to było dostępne wcześniej dla Apple Music.

Spotify Premium muzyka aktualizacja integracja z Siri na iPhone z iOS 13 aplikacja na Apple TV

W przypadku aplikacji dla Apple TV musicie udać się tylko do sklepu App Store na telewizorze i tam poszukać nowej aplikacji. Można też skorzystać z opcji automatycznego instalowania programów z tych, które mamy na iPhone’ach. Dzisiejsza aktualizacja Spotify wnosi także tryb oszczędzania danych.

Integracja z Siri dla iPhone’ów z iOS 13 w Spotify 8.5.26

Jeśli Siri na iPhone’ach odmawia wam współpracy ze Spotify, to upewnijcie się, że macie aktualną wersję. Obsługa wspomnianych nowości pojawia się w aplikacji z numerkiem 8.5.26. W starszych wydaniach nie działają.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij