Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 13.2 beta (aktualizacja)

iOS 13.2 beta 1 jest już dostępne dla deweloperów aplikacji i niedługo pojawi się także w Apple Beta Software Program. Wśród nowości powinny być nowe emoji, które w końcu trafiają do iPhone’ów. Co jeszcze nowego znajdziemy w iOS 13.2 beta? Apple ma rozpocząć także testy funkcji Deep Fusion dla iPhone’ów 11.

iOS 13.2 beta 1, zgodnie z zapowiedziami, pojawia się tuż po publicznym debiucie aktualizacji z numerkiem 13.1.2. Apple rozpoczyna program pilotażowy kolejnego, większego uaktualnienia oprogramowania dla iPhone’ów. W tym wydaniu w końcu powinny pojawić się nowe emoji, które zapowiedziano już wcześniej.

iOS 13.2 beta 1 – co nowego

iOS 13.2 beta 1 powinno kilkadziesiąt zupełnie nowych emoji z Unicode 12. Wśród nich są orangutan, leniwiec, flaming, skunks, masło, czosnek, spadochron, latawiec, kamizelka i wiele innych. Zresztą, z ich pełną listą możecie zapoznać się tutaj. Są też nowe opcje dla dotychczasowych obrazków prezentujących ludzi oraz inne pomniejsze udoskonalenia. Aktualizacja: jednak nowych emoji ciągle brakuje… wygląda na to, że Apple każe nam na nie poczekać trochę dłużej, z czym trzeba się pogodzić.

iOS 13.2 beta 1 co nowego kiedy nowe emoji Apple iPhone 11 Deep Fusion

iOS 13.2 beta 1 zawiera także informacje o nowej aplikacji Research. Niestety, na razie nie jest ona jeszcze dostępna. Pewnie Apple doda ją w późniejszym czasie. Następnie mamy odpowiednie ikonki dla urządzeń audio na pasku głośności w centrum sterowania. Pojawia się także przekazywanie na HomePoda czy grupowanie dla HomeKit. Jest też ogłaszanie wiadomości przez Siri. Pojawiła się również ikonka, która może zwiastować AirPods 3.

iOS 13.2 beta 1 co nowego kiedy nowe emoji Apple iPhone 11 Deep Fusion iOS 13.2 beta 1 co nowego kiedy nowe emoji Apple iPhone 11 Deep Fusion iOS 13.2 beta 1 co nowego kiedy nowe emoji Apple iPhone 11 Deep Fusion

Kolejną nowością jest Deep Fusion dla iPhone’ów 11. Apple chwaliło się tą funkcją dla zdjęć w trakcie wrześniowej konferencji. Wtedy jednak przekazano, że technologia pojawi się później w tym roku. The Verge raportował ostatnio, że rozwiązanie ma znaleść się właśnie w iOS 13.2 beta. Oczywiście, pojawią się także inne nowości, w tym dla głośnika HomePod. Wkrótce poznamy więcej z nich, gdy tylko testerzy zaczną odkrywać kolejne sekrety w nowym oprogramowaniu.

iOS 13.2 zostanie pewnie udostępnione w październiku lub listopadzie. Zanim to jednak nastąpi, to przed nami jeszcze trochę testowych wersji oprogramowania. Chcąc korzystać z nowych emoji musielibyście po prostu przystąpić do publicznego programu pilotażowego. Można to zrobić na tej stronie. Pamiętajcie jednak, że to poglądowy system i może zawierać błędy.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij