Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 13.1.2

IOS 13.1.2 to najnowsza aktualizacja oprogramowania, którą udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego znajduje się w tej wersji, to cóż. To pomniejsze uaktualnienie dla iPhone’ów. Apple skupiło się w iOS 13.1.2 na łataniu znalezionych błędów i na nowe funkcje nie ma co liczyć.

iOS 13.1.2 wydano kilka dni po aktualizacji z numerkiem 13.1.1. W nowej wersji oprogramowania dla iPhone’ów Apple skupiło się na poprawkach błędów, które znaleziono w ostatnim czasie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego znajduje się w tym wydaniu software, to odpowiedź znajdziecie niżej. Oto wykaz zmian.

iOS 13.1.2 – co nowego

iOS 13.1.2 zawiera poprawki błędów oraz inne udoskonalenia do iPhone’a. To uaktualnienie zawiera:

  • Usunięto błąd, który objawiał się wyświetlaniem paska postępu w trakcie robienia backupu do iCloud, gdy proces się zakończył
  • Poprawiono błąd, który uniemożliwiał działanie aplikacji Aparat
  • Usunięto bug, który mógł powodować brak możliwości włączenia latarki
  • Usunięto problem, który mógł powodować utratę danych kalibracyjnych wyświetlacza
  • Naprawiono błąd powiązany ze skrótami na HomePodzie
  • Usunięto problem objawiający się rozłączaniem Bluetooth z wybranymi pojazdami

Informacje o poprawkach związanych z zabezpieczeniami znajdziecie na tej stronie.

iOS 13.1.2 co nowego aktualizacja Apple iPhone opinie czy warto instalować iPadOS 13.1.2 kiedy iOS 13.2 beta

Jak nietrudno zauważyć, iOS 13.1.2 to pomniejsza aktualizacja dla iPhone’ów. Pobierzecie ją udając się na telefonie do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Po chwili powinna pojawić się nowa wersja oprogramowania do pobrania. Jej instalacja będzie wymagała ponownego uruchomienia urządzenia. Nowe funkcje pojawią się w systemie z numerkiem 13.2, który wkrótce powinien być dostępny w wersji beta.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij