Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.1.1 do pobrania. Co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

IOS 13.1.1 to najnowsza aktualizacja oprogramowania, którą przed chwilą udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego znajduje się w tej wersji, to cóż. To pomniejsze uaktualnienie dla iPhone’ów. Apple skupiło się w iOS 13.1.1 na łataniu znalezionych błędów i na nowe funkcje nie ma co liczyć.

iOS 13.1.1 ukazuje się niedługo po premierze aktualizacji z numerkiem 13.1. W nowej wersji oprogramowania dla iPhone’ów Apple skupiło się na poprawkach błędów, które znaleziono w ostatnim czasie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego w tym wydaniu software, to odpowiedź znajdziecie niżej. Oto oficjalny wykaz zmian.

iOS 13.1.1 – co nowego

iOS 13.1.1 zawiera poprawki błędów oraz inne udoskonalenia do iPhone’a. To uaktualnienie:

  • naprawia problemy, które mogły uniemożliwiać odtworzenie iPhone’a z backupu;
  • naprawia problem, który mógł powodować szybsze wyczerpywanie się baterii;
  • rozwiązuje problem, który mógł mieć wpływ na rozpoznawanie poleceń Siri na iPhonie 11, iPhonie 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max;
  • rozwiązuje problem polegający na tym, że sugestie wyszukiwania Safari mogły się same włączać po uprzednim ich wyłączeniu;
  • naprawia problem, który mógł powodować wolniejsze synchronizowanie Przypomnień;
  • naprawia problem zabezpieczeń związany z aplikacjami do obsługi klawiatur firm trzecich.

Informacje o poprawkach związanych z zabezpieczeniami znajdziecie na tej stronie.

iOS 13.1.1 co nowego aktualizacja Apple iPhone opinie czy warto instalować

Jak nietrudno zauważyć, iOS 13.1.1 to pomniejsza aktualizacja dla iPhone’ów. Pobierzecie ją udając się na telefonie do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Po chwili powinna pojawić się nowa wersja oprogramowania do pobrania. Jej instalacja będzie wymagała ponownego uruchomienia urządzenia. Nowe funkcje pojawią się w systemie z numerkiem 13.2.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij