Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.4.2 dla tych iPhone’ów, które nie dostały iOS 13

iOS 12.4.2 został udostępniony wczoraj przez Apple na te modele urządzeń, które nie dostały iOS 13. To oznacza, że łatkę mogą pobierać właściciele smartfonów iPhone 5s, 6 czy starszych iPadów. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego w tej wersji, to nic specjalnego. Mimo to, aktualizacja jest warta instalacji.

iOS 12.4.2 został udostępniony na starsze urządzenia Apple, które nie załapały się w tym roku na iOS 13 wydany wcześniej w tym miesiącu. Uaktualnienie mogą instalować m.in. użytkownicy modeli iPhone 5s, 6 i 6 Plus. Zobaczmy, co nowego wprowadza aktualizacja, ale w rzeczywistości nie ma tu nic ciekawego. Oficjalny wykaz zmian widzicie poniżej.

iOS 12.4.2 – co nowego

Uaktualnienie iOS 12.4.2 zawiera udoskonalenia i ważne poprawki zabezpieczeń. Jest zalecane dla wszystkich użytkowników. Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Aktualizacja iOS 12.4.2 co nowego opinie czy warto instalować na iPhone 5s iPhone 6 iOS 13

Jak nietrudno zauważyć, to pomniejsza aktualizacja oprogramowania dla urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Zawiera ona jednak rozwiązanie poważnego błędu z zabezpieczeniami, którego doszukali się Samuel Groß oraz Natalie Silvanovich z Google Project Zero. Luka pozwalała na zdalne wykonanie kodu i przeprowadzenie skutecznego ataku na iUrządzenie. Dlatego jest to z pewnością aktualizacja, którą warto zainstalować. Patch dostępny jest na następujące modele sprzętów: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 oraz iPod touch 6. generacji. Nowe uaktualnienie nie trafi więc na żadne sprzęty, które wcześniej otrzymały aktualizację do systemu iOS 13, gdzie najpewniej rozwiązanie tego problemu znalazło się w wersji 13.1.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij