Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.1 i iPadOS 13.1 trafią na iPhone’y i iPady szybciej. Apple zmieniło datę premiery

iOS 13.1 i iPadOS 13.1 to dwie aktualizacje dla iPhone’ów i iPadów, które Apple miało udostępnić pod koniec września. Plany zmieniono i nową datą premiery jest 24 września. Część z was zapewne zastanawia się także nad tym, gdzie są nowe emoji. Cóż, wygląda na to, że Apple wprowadzi je dopiero wraz z iOS 13.2.

iOS 13.1 to kolejna aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni po wydanej wczoraj dużej „trzynastce” (tu znajdziecie pełny wykaz zmian). Wcześniej premierę planowano na 30 września. Tymczasem plany zmieniono. Nową datą premiery jest 24 września. Tego samego dnia spodziewajmy się uaktualnienia iPadOS 13.1 dla iPadów.

Część z was pyta o to, gdzie są nowe emoji, które Apple zapowiedziało już kilka tygodni temu? We wczorajszej aktualizacji ich nie ma. To samo dotyczy ostatniej bety iOS 13.1 udostępnionej dwa dni temu. To oznacza jedno. Emotki z aktualizacji Unicode 12 pojawią się później i nie nastąpi to w tym miesiącu, a najwcześniej w październiku.

Nowe emoji iOS 13.1 beta Apple emotki iPhone kiedy iOS 13.2

Apple wprowadzi nowe emoji zapewne wraz z iOS 13.2

Domyślamy się, że nowe emoji pojawią się w aktualizacji iOS 13.2, która zostanie udostępniona w postaci wersji beta jeszcze w tym miesiącu. Pewnie niedługo po premierze wersji z numerkiem 13.1. Najpierw trafi w ręce deweloperów aplikacji. Niedługo po tym powinna zostać udostępniona w ramach Apple Beta Software Program i wtedy nowe oprogramowanie na iPhone’ach będą mogli przetestować także publiczni testerzy. Program pilotażowy powinien potrwać kilka tygodni. W drugiej połowie października lub w listopadzie aktualizacja powinna zostać udostępniona dla wszystkich użytkowników.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij