Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.4.1 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 12.4.1 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów i iPadów, którą udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się, co nowego znajduje się w tej wersji, to niewiele. Tym razem są to poprawki błędów, które udało się znaleźć w systemie iPhone’ów. iOS 12.4.1 jest pomniejszą aktualizacją i na nowe funkcje trzeba czekać do września.

iOS 12.4.1, zgodnie z przewidywaniami, został udostępniony dziś użytkowników iPhone’ów i iPadów. Apple udostępniło tym razem poprawki błędów, które udało się znaleźć w oprogramowaniu. Nowych funkcji tu nie znajdziemy. Te pojawią się w trzynastej odsłonie systemu, który zostanie udostępniony publicznie we wrześniu. Oficjalny wykaz zmian znajdziecie poniżej. Niestety, na próżno szukać tutaj szczegółowych informacji.

 

iOS 12.4.1 aktualizacja Apple iPhone co nowego czy warto zainstalować opinie

iOS 12.4.1 – co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów

Uaktualnienie iOS 12.4.1 zawiera ważne poprawki podnoszące bezpieczeństwo i stabilność systemu. Jest zalecane dla wszystkich użytkowników.
Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

To pomniejsza aktualizacja z poprawkami. iOS 12.4.1 pobierzecie udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Oczywiście, aktualizację można ściągnąć dopiero po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Poza tym, instalacja będzie możliwe wtedy, gdy iPhone czy iPad będzie miał baterię naładowaną w co najmniej 50% lub sprzęt będzie podłączony do ładowarki.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij