Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 beta 4 – kiedy Apple udostępni tę aktualizację dla iPhone’ów?

iOS 13 beta 4 to najbliższa, poglądowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która zostanie udostępniona w tym miesiącu. Jeśli zastanawiacie się nad tym, kiedy to nastąpi, to możemy spróbować to zgadnąć. Na podstawie dotychczasowych terminarzy, których trzymało się Apple. Czwarta beta iOS 13 może być dostępna w przyszłym tygodniu.

iOS 13 beta 4 będzie już czwartą wersją poglądową nowego systemu dla iPhone’ów i zarazem trzecią publiczną, którą udostępni Apple. Oczywiście, firma z Cupertino nie udostępnia dokładnych informacji z terminarzem. Możemy być jednak niemal pewni, że czwarta odsłona testowa oprogramowania pojawi się w przyszłym tygodniu.

Apple prawdopodobnie udostępni iOS 13 beta 4 w drugiej połowie przyszłego tygodnia. Teraz poglądowe wersje nowego oprogramowania dla iPhone’ów powinni być udostępniane coraz częściej. Już wkrótce rozpoczną się prace nad optymalizowaniem systemu przed publiczną premierą. Dlatego też częściej będą pojawiać się testowe buildy.

iOS 13 beta 4 najpierw dla deweloperów, ale Apple niedługo po tym udostępni ją publicznym testerom na iPhone’ach

iOS 13 beta 4 najpierw trafi w ręce deweloperów aplikacji. Jednak testerzy mający zainstalowany profil z Apple Beta Software Program dostaną ten system zaraz po nich. Tutaj nie będzie już dłuższego czasu oczekiwania względem edycji deweloperskiej. Tak naprawdę użytkownicy iPhone’ów biorący udział w publicznym programie pilotażowym mogą otrzymać aktualizację tego samego dnia.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij