Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.3.1 dostępny. Co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 12.3.1 to nowa, pomniejsza aktualizacja, którą Apple udostępniło użytkownikom iPhone’ów i iPadów. To uaktualnienie, które zawiera poprawki. Apple rozwiązało błąd w aplikacji Wiadomości z filtrowaniem nadawców. iOS 12.3.1 wprowadza także ulepszenia obejmujące funkcję o nazwie Zgłoś jako niechciane.

iOS 12.3.1 został udostępniony wczoraj wieczorem. To pomniejsza aktualizacja zawierająca poprawki. Apple opublikowało już oficjalny wykaz zmian dla tego uaktualnienia oprogramowania iPhone’ów oraz iPadów. Widzicie go poniżej.

iOS 12.3.1 – co nowego

System iOS 12.3.1 zawiera poprawki błędów i udoskonalenia dotyczące iPhone’a i iPada. To uaktualnienie:

  • usuwa problemy w aplikacji Wiadomości, które mogły powodować wyświetlanie wiadomości od nieznanych nadawców na liście rozmów pomimo włączonego filtrowania nieznanych nadawców;
  • usuwa problem w aplikacji Wiadomości, który mógł uniemożliwiać wyświetlanie łącza Zgłoś jako niechciane w rozmowach z nieznanymi nadawcami.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

iOS 12.3.1 aktualizacja Apple iPhone co nowego poprawki jakie nowości

iOS 12.3.1 to małe uaktualnienie z poprawkami. Co nie zmienia faktu, że warto je zainstalować. Zrobicie to udając się na iPhone’ach do sekcji Ustawienia, Ogólnie i następnie Uaktualnienia. W celu ukończenia instalacji będzie wymagane ponowne uruchomienie urządzenia Apple.

Przed nami WWDC 2019, gdzie zobaczymy iOS 13. To duża aktualizacja, która wprowadzi wiele nowości i usprawnień na iPhone’ach i iPadach. Jednak na dostępność dla wszystkich trochę poczekamy. Apple udostępni to uaktualnienie dopiero we wrześniu. Wcześniej chętni użytkownicy będą mogli przystąpić do programu pilotażowego i przetestować wersje beta oprogramowania. Będzie to możliwe już w czerwcu.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij