Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.2 beta i macOS 10.14.4 beta potwierdzają subskrypcję dla Apple News

iOS 12.2 beta oraz macOS 10.14.4 beta ujawniają nam plany firmy z Cupertino związane z subskrypcją w Apple News. Marcowa konferencja odbędzie się już za kilka dni. To wtedy spodziewamy się ogłoszenia nowej usługi. Jeden z deweloperów znalazł liczne wzmianki o nowym planie Apple News właśnie w betach systemów iOS 12.2 i macOS 10.14.4.

Marcowa konferencja Apple odbędzie się dokładnie 25 marca. Tego dnia spodziewamy się przede wszystkim zapowiedzi usługi telewizyjnej firmy z Cupertino, ale nie tylko. Pojawią się także systemy iOS 12.2 i macOS 10.14.4, które obecnie znajduję się w fazie beta testów. To właśnie tam doszukano się informacji o subskrypcji dla Apple News.

Subskrypcja dla Apple News pojawiała się w plotkach już wcześniej. Wiemy, że w ten sposób będzie można uzyskiwać dostęp do różnych magazynów i ma to kosztować 9,99 dolarów/miesiąc. Deweloper aplikacji Steve Troughton-Smith doszukał się w betach iOS 12.2 i macOS 10.14.4 informacji na temat nowej usługi. Zobaczmy, co znaleziono.

Subskrypcja Apple News iOS 12.2 beta macOS 10.14.4 kiedy premiera Subskrypcja Apple News iOS 12.2 beta macOS 10.14.4 kiedy premiera Subskrypcja Apple News iOS 12.2 beta macOS 10.14.4 kiedy premiera

Subskrypcja Apple News będzie podzielona tematycznie. iOS 12.2 beta i macOS 10.14.4 beta potwierdzają takie dziedziny, jak motoryzacja, biznes i finanse, rozrywka, moda i styl, jedzenie i gotowanie, dom i ogród czy sport i rekreacja. Magazyny będą w formie PDF-ów. Dowiadujemy się też, że będzie je można przeglądać w trybie offline, czyli bez połączenia z internetem.

Subskrypcja Apple News wraz z finalnymi wersjami iOS 12.2 i macOS 10.14.4

Nowa subskrypcja zostanie udostępniona już wraz z finalnymi aktualizacjami do iOS 12.2 i macOS 10.14.4. W betach jeszcze to nie działa. Niestety, w Polsce i tak z tego na razie nie skorzystamy. Z prostej przyczyny i jest nią brak Apple News na terenie naszego kraju.

Przeczytaj także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij