Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.2 beta 2. Co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 12.2 beta 2 to najnowsza poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą Apple udostępniło deweloperom wczoraj. W tej wersji pojawiają się nowe animoji. Na tym w zasadzie koniec nowości, ale iOS 12.2 beta 2 zawiera też pomniejsze modyfikacje. Jedną z nich jest ekran blokady na iPhone’ach.

iOS 12.2 beta 2 Apple udostępniło deweloperom wczoraj. Dziś lub jutro dostęp dostaną też pewnie publiczni testerzy. Użytkowników nowych iPhone’ów z pewnością ucieszą cztery nowe Animoji, które wprowadzono. Są to dzik, żyrafa, sowa oraz rekin. Wszystkie z nich widzicie na poniższych obrazkach.

iOS 12.2 beta 2 co nowego Apple nowe Animoji iPhone

Na tym nie koniec, bo iOS 12.2 beta 2 zawiera też pewną niespodziankę. Dotyczy ona ekranu blokady iPhone’ów. Normalnie pod godziną wyświetlana jest data. Jednak w tym systemie pojawia się informacja o procentowym naładowaniu baterii. Nie wiadomo, czy Apple zamierza wprowadzić taką zmianę na stałe. Jest możliwe, że to po prostu błąd i niedługo zostanie to przywrócone do poprzedniej postaci.

iOS 12.2 beta 2 co nowego Apple nowe Animoji iPhone

iOS 12.2 beta 2 wprowadza także nieco zmodyfikowaną ikonkę AirPlay w widżecie muzyki, który znajduje się w centrum sterowania. Pojawia się także nieco inna animacja. I to w zasadzie byłoby tyle. Więcej zmian Apple tutaj nie przygotowało lub na razie nikt ich nie dostrzegł.

iOS 12.2 Apple udostępni dla wszystkich użytkowników iPhone’ów pewnie w marcu

iOS 12.2 znajduje się obecnie na etapie publicznych beta testów. Apple udostępni to uaktualnienie dla wszystkich użytkowników iPhone’ów zapewne w marcu tego roku. Być może niedługo po jakiejś konferencji, która może być planowana. Zmiany z pierwszej bety znajdziecie w tym artykule.

Zobacz także: AirPods – trik i sztuczki, które warto znać

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij