Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia podręcznik użytkownika dla iPhone’ów z informacjami o iOS 12.1

iOS 12.1 to nadchodząca aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą Apple udostępni za kilka dni. Tymczasem w aplikacji Książki pojawił się uaktualniony podręczników użytkownika dla właścicieli iPhone’ów. Zaktualizowano go o nowe funkcje, które wprowadzi iOS 12.1, który obecnie znajduje się w fazie beta testów.

iOS 12.1 beta znajduje się na etapie testów od kilku tygodni. Ostatnie wydanie pochodzi sprzed kilku dni. Tymczasem pojawił się uaktualniony podręcznik użytkownika dla właścicieli iPhone’ów. Apple udostępniło go w aplikacji Książki, skąd można go pobrać za darmo. Tam można znaleźć informacje o nowych funkcjach, które zostaną wprowadzone z nadchodzą aktualizacją systemu.

iOS 12.1 wprowadzi na pokład iPhone’ów rozmowy grupowe w FaceTime. To funkcja, nad którą nie udało się sfinalizować prac przed premierą „dwunastki”. Następnie mamy wsparcie dla funkcji eSIM, którą wprowadzono w tegorocznych modelach. Jest też możliwość zmiany głębi ostrości obrazu w trakcie robienia zdjęć. Pozostałe informacje z podręcznika użytkownika opisują to, co można znaleźć w OS 12 z września tego roku.

Podręcznik użytkownika iPhone Apple iOS 12.1

Tutaj pobierzesz podręcznik użytkownika z iOS 12.1 dla właścicieli iPhone’ów

Apple udostępniło uaktualniony o nowości z iOS 12.1 podręcznik użytkownika w aplikacji Książki. Możecie go pobrać bezpośrednio pod tym linkiem. Niestety, nie jest on dostępny w języku polskim, a angielskim. Podręcznik ma prawie tysiąc stron i zawiera naprawdę mnóstwo porad.

iOS 12.1, poza wymienionymi wyżej funkcjami, wprowadzi także nowe emoji. Będzie ich ponad 70, a cześć ulegnie modyfikacjom. Ze wszystkimi nowymi emoji możecie zapoznać się tutaj. Spodziewamy się, że Apple udostępni nowy system niedługo po październikowej konferencji. Wtedy będą go mogli pobrać wszyscy użytkownicy iPhone’ów. Ponadto spodziewamy się premiery aktualizacji macOS 10.14.1, watchOS 5.1 oraz tvOS 12.1.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij