Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.1 beta 5 do pobrania. Apple niedługo udostępni aktualizację dla wszystkich użytkowników iPhone’ów

iOS 12.1 beta 5 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą Apple udostępniło dziś testerom. Już za kilka dni system będzie ogólnie dostępny. Domyślamy się, że iOS 12.1 w finalnej wersji zostanie wydany dla wszystkich użytkowników iPhone’ów dokładnie 30 października. Zaraz po konferencji Apple.

iOS 12.1 beta 5 jest już dostępny. Apple udostępniło system deweloperom aplikacji i niedługo uaktualnienie będzie dostępne do pobrania także dla publicznych beta testerów. To już praktycznie koniec beta testów tej wersji oprogramowania, które rozpoczęły się w zeszłym miesiącu. Wkrótce aktualizacja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom iPhone’ów.

iOS 12.1 beta 5 nie wprowadza już pewnie większych zmian. Rozmiar aktualizacji udostępnionej przez Apple drogą OTA daje nam jednak do zrozumienia, że nie jest to finalny build GM (Golden Master) systemu. To oznacza, że prace są już na finiszu. Pewnie pod koniec tego tygodnia finalna wersja trafi w ręce testerów.

iOS 12.1 wprowadzi wsparcie dla technologii eSIM w nowych iPhone’ach. Następnie mamy rozmowy grupowe w FaceTime. Pojawi się także ponad 70 nowych emoji. Ze wszystkimi nowymi możecie zapoznać się w tym artykule. Część ulegnie zmianom, jak emoji bajgla. Powinna też pojawić się możliwość ustalania głębi ostrości obrazu w trakcie robienia fotografii tegorocznymi smartfonami.

iOS 12.1 dla wszystkich użytkowników iPhone’ów po konferencji Apple

iOS 12.1 zostanie zapewne udostępniony wszystkim użytkownikom iPhone’ów i iPadów zaraz po październikowej konferencji. Odbędzie się ona dokładnie 30 października. Niedługo po evencie w Nowym Jorku Apple powinno zwolnić nowe aktualizacje. Wtedy też spodziewajmy się premiery systemów macOS 10.14.1, tvOS 12.1 i watchOS 5.1, które też obecnie znajdują się na etapie beta testów.

Zobacz także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij