Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.1 beta 2 do pobrania. System zawiera wsparcie dla eSIM z iPhone’ów Xs

iOS 12.1 beta 2 jest już dostępne do pobrania. Apple udostępniło system deweloperom aplikacji i wiemy już, że w tej wersji zawarto wsparcie dla eSIM w smartfonach iPhone Xs i Xs Max. Finalna wersja iOS 12.1 zostanie udostępniona dopiero w przyszłym miesiącu. Oprogramowanie wprowadzi także rozmowy grupowe w FaceTime.

iOS 12 beta 2 to nowa, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą udostępniło testerom Apple. W nieco ponad tydzień po wydaniu pierwszej bety. Nowości w tej aktualizacji nie będzie za wiele. Zabraknie m.in. nowych emoji, których spodziewamy się w kolejnym uaktualnieniu. Jest za to wsparcie dla eSIM w smartfonach iPhone Xs i Xs Max.

Apple już w trakcie wrześniowej konferencji zapowiedziało, że eSIM dla smartfonów iPhone Xs zostanie wprowadzone po premierze. Dzięki serwisowi 9to5mac wiemy, że obsługa tego rozwiązania zaszyta jest w iOS 12 beta. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda konfiguracja. Na razie jednak to nie działa

Apple iOS 12.1 beta 2 eSIM iPhone Xs Max co nowego

iOS 12.1 w październiku i wtedy iPhone’y Xs dostaną wsparcie dla eSIM

iOS 12.1 zostanie udostępniony w finalnej wersji dopiero w przyszłym miesiącu. Premiery spodziewajmy się w październiku. Wtedy właściciele smartfonów iPhone Xs będą mogli zacząć korzystać z dobrodziejstw eSIM. Co prawda, w Polsce jeszcze na to czekamy, ale jest duża szansa w tym, że technologia do końca tego roku zostanie wprowadzona przez Orange Polska.

iOS 12.1 wprowadzi także wsparcie dla rozmów grupowych w FaceTime. To funkcja, nad którą prace również nie udało się sfinalizować do września. Kolejną nowością będzie możliwość zmiany głębi ostrości obrazu w trakcie robienia zdjęć. To opcja, z której również skorzystają tylko właściciele smartfonów iPhone Xs. System wskazuje także na to, że Apple cały czas pracuje nad ładowarką bezprzewodową AirPower. Pojawią się też nowe emoji.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij