Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.0.1 do pobrania. Apple rozwiązuje problemy z ładowaniem iPhone’ów Xs

iOS 12.0.1 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą przed chwilą udostępniło Apple. Co prawda, nowych funkcji tu nie znajdziecie, ale są poprawki pierwszych błędów. Aktualizacja iOS 12.0.1 jest już dostępna do pobrania. Wśród poprawionych błędów jest m.in. błąd związany z ładowaniem iPhone’ów Xs.

iOS 12.0.1 jest już dostępny. To najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą przed chwilą udostępniło Apple. Pewnie zastanawiacie się nad, co nowego znajdziecie w tej wersji? Cóż, nie oczekujcie za wiele. Nowych funkcji tu nie ma. Te pojawią się dopiero później w tym miesiącu, gdy zostanie wydane uaktualnienie z numerem 12.1, które obecnie znajduje się w fazie beta testów.

iOS 12.0.1 to pomniejsza aktualizacja dla iPhone’ów, gdzie Apple skupiło się na załataniu pierwszych błędów znalezionych w systemie. Oficjalny wykaz zmian jest bardzo krótki. Informacje o poprawkach związanych z zabezpieczeniami zostaną opublikowane na tej stronie.

iOS 12.0.1 rozwiązuje problem z ładowaniem baterii w iPhone’ach Xs. U części osób reakcja po podłączeniu kabla Lightning była niepoprawna. Następnie mamy rozwiązanie błędu z podłączaniem się do Wi-Fi na 2,4 GHz zamiast 5 GHz. W klawiaturze iPadów przywrócono pozycję klawiszy “.?123″. Poprawiono też obsługę napisów w wybranych aplikacjach czy rozwiązanie bugi związane z Bluetooth.

iOS 12.0.1 już do pobrania

iOS 12.0.1 możecie już pobierać na własnych iPhone’ach i iPadach. W tym celu musicie tylko udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Tu po chwili pojawi wam się komunikat o dostępności nowego oprogramowania. Będziecie je jednak mogli ściągnąć tylko po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Poprzez dane komórkowe aktualizacji nie pobierzecie. Ponadto w celu instalacji wymagana jest bateria podłączona do co najmniej 50% lub podłączenie sprzętu do ładowarki.

Nowości pojawią się wraz z iOS 12.1, które zostanie udostępnione później w październiku. Apple wprowadzi wtedy rozmowy grupowe w FaceTime i nowe emoji. Ponadto użytkownicy iPhone’ów Xs będą mogli liczyć na możliwość zmiany głębi ostrości w trakcie robienia zdjęć. Premiera najpóźniej za kilka tygodni.

Przeczytaj także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij