Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Apple Events dla Apple TV uaktualniona przed WWDC 2018

Aplikacja Apple Events została ponownie zaktualizowana. Jak można się domyślić, nowa wersja wprowadza przede wszystkim informacje na temat nadchodzącego wielkimi krokami WWDC 2018. Znajdziemy tam między innymi relacje z poprzednich wydarzeń, ale i godzinę tegorocznej konferencji. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna na Apple TV.

Apple Events, zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami, zostało zaktualizowane. Dzięki temu właściciele urządzeń Apple TV mogą z łatwością oglądać nadchodzące wydarzenie WWDC 2018. W przypadku urządzeń z Apple TV z czwartej i piątej generacji, musisz pobrać bądź zaktualizować aplikację korzystając z App Store. Użytkownicy starszych urządzeń zauważą, że kanał pojawia się automatycznie.

Aplikacja Events pozwala na obejrzenie i zapoznanie się z tym, co Apple postanowiło zapowiedzieć podczas poprzednich konferencji. Pomaga również w tym, aby zobaczyć, o której godzinie rozpoczyna się stream z WWDC 2018, który zaplanowano na 4 czerwca. Aplikacja dostosowuje godzinę do naszej strefy czasowej. W Polsce będzie to 19:00.

This slideshow requires JavaScript.

Nie ma żadnych nowych różnic funkcjonalnych, które można znaleźć w aplikacji. Została jedynie zaktualizowana o nowy motyw wizualny pasujący do estetyki grafiki tegorocznego wydarzenia. Obejmuje to zaktualizowaną ikonę ekranu głównego.

Nie tylko Apple Events – aplikacja WWDC 2018 na iOS również już jest

Aplikacja WWDC także została wczoraj zaktualizowana o nowe funkcje i listę tegorocznych sesji 2018, chociaż jak zwykle większość wydarzeń jest wciąż utrzymywana w tajemnicy. Jeśli jesteś deweloperem, możesz pobrać tę na Apple TV. Pojawi się tam wspomniany stream, ale również relacje ze wszystkich innych wydarzeń.

iOS 12 i macOS 10.14 to najważniejsze dwa nowe systemy operacyjne Apple’a, które zobaczymy na WWDC 2018. To oprogramowanie dla najpopularniejszych sprzętów z logo nadgryzionego jabłka, czyli iPhone’ów, iPadów czy komputerów Mac. Oczywiście, nie zabraknie też watchOS 5 i tvOS 12, ale te pewnie nie wprowadzą zbyt wielu nowości.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać u siebie

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij