Udostępnij
Tweetnij

Apple Pay Cash dostępne publicznie w iOS 11.2 beta 2 i watchOS 4.2 beta 2

Apple Pay Cash to rozwiązanie, które zaprezentowano już w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Firma z Cupertino do niedawna testowała funkcję wśród własnych pracowników, a teraz ją upubliczniono. Nastąpiło to wraz z publicznymi wersjami systemów iOS 11.2 beta 2 i watchOS 4.2 beta 2, które udostępniono wczoraj wieczorem.

Apple Pay Cash to rozwiązanie, które zaprezentowano już w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Firma z Cupertino do niedawna testowała funkcję wśród własnych pracowników, a teraz ją upubliczniono. Nastąpiło to wraz z publicznymi wersjami systemów iOS 11.2 beta 2 i watchOS 4.2 beta 2, które udostępniono wczoraj wieczorem.

Apple Pay Cash

iOS 11.2 beta 2 oddano w ręce deweloperów w poniedziałek wieczorem. Natomiast wczoraj uaktualnienie pojawiło się także wśród publicznych testerów, którzy zapisali się do Apple Beta Software Program. Aktualizacja wprowadziła nowość, na którą gigant z Cupertino kazał czekać kilka miesięcy od zapowiedzi. Niestety, w Polsce i tak z tego nie skorzystamy.

Apple Pay Cash, bo o tym rozwiązaniu mowa, zaprezentowano już w trakcie konferencji WWDC 2017. Niestety, funkcji nie udostępniono publicznie wraz z iOS 11 we wrześniu. Wiemy jednak, że gigant z Cupertino testował to wewnątrz własnych pracowników. Teraz doczekaliśmy się dostępności dla wszystkich… Amerykanów, którzy spełniają wymagania dotyczące tego rozwiązania.

Apple Pay Cash udostępniono publicznie wraz z drugimi betami systemów iOS 11.2 oraz watchOS 4.2. Nastąpiło to wczoraj wieczorem, gdy oprogramowanie udostępniono w ramach publicznych beta testów. Gigant z Cupertino zachęca do testowania nowej funkcji i dzielenia się opinią. Jak to dokładnie działa?

Apple Pay Cash pozwala wysyłać pieniądze poprzez iMessage

Apple Pay Cash to funkcja, która pozwala przesyłać pieniądze do znajomych czy rodziny poprzez iMessage. Można to robić znajdując się na terenie Stanów Zjednoczonych. W innych miejscach funkcja jest zablokowana. Z informacji ujawnionych na stronie producenta wynika, że wymagane jest urządzenie z systemem iOS 11.2 lub nowszą wersją, dwustopniowe uwierzytelnienie dla konta Apple ID i konieczność zalogowania się tym samym kontem w iCloud. Potrzebna jest też zgodna karta kredytowa czy debetowa. Jeśli chcecie zobaczyć to w akcji, to możecie udać się tutaj.

Apple Pay Cash iOS 11.2 beta 2 watchOS 4.2 beta 2

Dla wszystkich wraz z finalnymi wersjami iOS 11.2 i watchOS 4.2

iOS 11.2 oraz watchOS 4.2 zostaną udostępnione dla wszystkich użytkowników dopiero za jakiś czas. Nie nastąpi to jednak wcześniej niż grudniu tego roku. Wtedy Apple Pay Cash zostanie oddane w ręce wszystkich zainteresowanych. Co nie zmienia faktu, że w Polsce i tak z tego nie skorzystamy. Może kiedyś to się zmieni, ale zapewne nieprędko.

Zobacz także: iPhone X ma nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Apple (via Macrumors)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij