Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 z darmowym Apple Music i subskrypcją Dysku iCloud?

iPhone 8 zostanie pokazany już za cztery dni i jak dobrze wiemy, nie będzie to tani smartfon. Przeciwnie, bo trzeba będzie za niego zapłacić naprawdę niemałe pieniądze. Tymczasem analityk Barclays ma pewną hipotezę związaną z wysoką ceną. Twierdzi on, że firma z Cupertino może dołożyć klientom roczne subskrypcje na usługi Apple Music i Dysk iCloud.

iPhone 8 zostanie pokazany już za cztery dni i jak dobrze wiemy, nie będzie to tani smartfon. Przeciwnie, bo trzeba będzie za niego zapłacić naprawdę niemałe pieniądze. Tymczasem analityk Barclays ma pewną hipotezę związaną z wysoką ceną. Twierdzi on, że firma z Cupertino może dołożyć klientom roczne subskrypcje na usługi Apple Music i Dysk iCloud.

Apple iPhone 8 iOS 11

iPhone 8 będzie bardzo drogim smartfonem. Jego ceny mają zaczynać się od 999 dolarów, a więc będzie to jeszcze droższy telefon od Samsunga Galaxy Note 8. Oficjalna konferencja Apple’a odbędzie się dokładnie za cztery dni. Wtedy będziemy mogli oglądać to wydarzenie na żywo i zobaczymy, co jeszcze ma do pokazania gigant z Cupertino.

Smartfon będzie bardzo drogi, ale kto wie, a może klienci będą mogli liczyć na jakieś dodatki? Analityk firmy Barclays, Mark Moskowitz, stwierdził, że Tim Cook i spółka być może zrekompensują duże wydatki na smartfona i każdy z klientów mógłby otrzymać roczne subskrypcje na usługi Apple Music oraz Dysk iCloud w opcji 200 GB. Ich łączny koszt przekracza ponad 150 dolarów i zapewne byłby to miły prezent. Czy jednak tak się stanie? To z pewnością jest dobre pytanie.

Apple raczej nie jest firmą, którą można kojarzyć z takiego podejścia do klienta. W rzeczywistości gigant z Cupertino daje wraz z własnymi telefonami jedynie kabel USB i ładowarkę o mocy 5W. Dlaczego więc w przypadku modelu iPhone 8 miałoby być inaczej? No właśnie i prawdopodobnie tak będzie. Teoria analityka to jedno, ale raczej nie ma co liczyć na taką dobrotliwość kalifornijskiego producenta. Oczywiście, osobiście wolałabym się mylić, ale znając szczęście, to pewnie tak nie jest.

iPhone 8 z premierą w Apple Park

iPhone 8 oraz modele 7s i 7s Plus będą pierwszymi telefonami giganta z Cupertino, które zostaną pokazane na terenie nowej siedziby, czyli w Apple Park. Dokładnie w Steve Jobs Theater. Wcześniej wspominaliśmy wam o zdjęciach z wnętrza nowej auli Tima Cooka i spółki. Miejsce to ma pomieścić około tysiąca osób.

Apple w tracie wrześniowej konferencji pokaże znacznie więcej. Plotki zakładają premierę nowych smartwatchy z watchOS, które dostaną modemy LTE. Pojawi się także Apple TV 5. generacji, które ma wspierać wideo 4K UHD i tryb HDR. Oczywiście, nie zabraknie także następców smartfonów iPhone 7 i 7 Plus. Co nie zmienia faktu, że najważniejszy będzie iPhone 8 i to na niego czeka mnóstwo osób. Niestety, okres oczekiwania prawdopodobnie będzie dłuższy niż można się spodziewać.

Na poniższym filmie obejrzysz w akcji aplikację Pliki z iOS 11:

źródło: Businessinsider, fot. otwierające: Martin Hajek

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij