Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 już w drodze do magazynów? Są zdjęcia palet

iPhone 8 zostanie zaprezentowany już za kilka dni, a tymczasem możliwe, że już rozpoczęto realizować dostawy nowych telefonów do magazynów. Na łamach chińskich mediów opublikowano zdjęcia, które mają rzekomo prezentować palety z nowymi telefonami z systemem iOS. Te będą dostarczane z fabryk na cały świat.

iPhone 8 zostanie zaprezentowany już za kilka dni, a tymczasem możliwe, że już rozpoczęto realizować dostawy nowych telefonów do magazynów. Na łamach chińskich mediów opublikowano zdjęcia, które mają rzekomo prezentować palety z nowymi telefonami z systemem iOS. Te będą dostarczane z fabryk na cały świat.

iphone 8 palety

iPhone 8 ma premierę dokładnie 12 września. Apple już potwierdziło datę konferencji i wiemy, że ta odbędzie się w audytorium Steve Jobs Theater. Nowa siedziba firmy z Cupertino jest już przygotowywana pod nadchodzące wydarzenie, o czym wspominaliśmy wam dziś z rana.

iPhone 8 produkowany jest w chińskich fabrykach Foxconnu, czyli jednego z najważniejszych partnerów Apple’a. Masowa produkcja rozpoczęła się we wrześniu i obecnie fabryki opuszcza pewnie dziennie nawet 500 tysięcy sztuk telefonów. Wszak na premierę gigant z Cupertino musi mieć ich miliony. Tymczasem na łamach azjatyckich mediów opublikowano zdjęcia, które widzicie w tym artykule. Te rzekomo prezentują palety z telefonami, które są przygotowywane do wysyłki. Smartfony będą dostarczane poprzez kalifornijską firmę Morrison Express. Pytanie jednak: czy to egzemplarze, które trafią w ręce pierwszych klientów, którym uda się nabyć nowe telefony z iOS? Niekoniecznie.

iphone 8 palety

Równie dobrze mogą to być smartfony iPhone 8, które trafią na wystawy sklepów, w ramach egzemplarzy używanych do promocji. Te, które będą dostarczane do klientów, mogą być wysyłane później. Wszak do sklepowej premiery mamy jeszcze trochę czasu. Nawet jeśli przedsprzedaż rozpocznie się dokładnie 15 września, a więc w kolejny piątek, to rynkowy debiut odbędzie się tydzień później, czyli dokładnie 22 września.

iPhone 8 ma być początkowo bardzo trudno dostępny. Sugeruje się, że firma z Cupertino we wrześniu mocno ograniczy dostępność specjalnego, jubileuszowego modelu. Nie ma pewności, że pojawi się on w Polsce jeszcze w tym miesiącu. Możliwe, że dopiero w październiku. O tym jednak przekonamy się dokładnie 12 września, bo wtedy Apple powinno ujawnić informacje o rynkach.

iPhone 8 w obliczu coraz częstszych plotek

iPhone 8 jest obiektem naprawdę mnóstwa przecieków. Tylko wczoraj wspominaliśmy wam, że w sieci pojawiły się zdjęcia tacek SIM. W tym jedna z nich prezentowała miedzianozłoty kolor. Ma zmienić się także to, jak włączamy asystentkę Siri. Pamiętajmy również, że wrześniowa konferencja Apple’a przyniesie nam znacznie więcej nowości. Spodziewamy się nowych smartwatchy z watchOS czy odświeżonego Apple TV 5. generacji z obsługą obrazu w jakości 4K UHD i HDR.

Na poniższym filmie zobaczysz aplikację Pliki z iOS 11:

źródło: MyDrivers

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij