Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 i iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED dostępne w sprzedaży

Apple ogłosiło smartfony iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w wersji (PRODUCT)RED wcześniej w tym tygodniu, a teraz rozpoczęła się ich sprzedaż. Zamówienia można składać także w polskim sklepie online Apple’a i obecnie na realizację zamówień nie trzeba długo czekać.. Firma z Cupertino uruchomiła również sprzedaż nowych iPhone’ów SE i 9,7″ tabletu iPad.

Apple ogłosiło smartfony iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w wersji (PRODUCT)RED wcześniej w tym tygodniu, a teraz rozpoczęła się ich sprzedaż. Zamówienia można składać także w polskim sklepie online Apple’a i obecnie na realizację zamówień nie trzeba długo czekać.. Firma z Cupertino uruchomiła również sprzedaż nowych iPhone’ów SE i 9,7″ tabletu iPad.

Apple iPhone 7 Plus czerwony Product RED

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w czerwonym kolorze obudowy, w ramach (PROJECT)RED, zapowiedziano kilka dni temu. Wtedy dowiedzieliśmy się, że sprzedaż rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu, dokładnie w piątek. I tak też się stało. Smartfony w nowych kolorach obudowy można już zamawiać na stronie polskiego sklepu internetowego firmy z Cupertino. W jakich cenach? Te, w zależności od modelu i pojemności pamięci flash na dane prezentują się następująco.

  • 4,7″ model 128 GB – 3879 złotych
  • 4,7″ model 256 GB – 4399 złotych
  • 5,5″ model 128 GB – 4479 złotych
  • 5,5″ model 256 GB – 4999 złotych

iPhone 7 (PRODUCT)RED wspomoże walkę z AIDS

Sprzedaż smartfonów, jak i innych produktów z logo (PRODUCT)RED, wspomaga walkę z AIDS. Apple jest jednym z największych fundatorów Global Fund i do tej pory firma z Cupertino przelała na konta organizacji już ponad 130 mln dolarów. W przypadku nowych iPhone’ów w czerwonym kolorze będzie podobnie. Część zysków trafi do Global Fund. Zamawiając dziś czerwone smartfony z iOS nie będziecie musieli długo czekać na realizację zamówień. Wysyłka do Polski obecnie to jeden dzień roboczy. Oczywiście, za kilka godzin może to ulec zmianie i czas realizacji zamówień ulegnie wydłużeniu. Czerwone iPhone’y 7 mają także pojawić się ofercie naszych resselerów Apple’a, jak firm iSpot czy Cortland. Ci jednak nie precyzują, kiedy dokładnie to nastąpi. Twierdzą jednak, że wkrótce, a więc zapewne nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu.

Zobacz także >> Te skróty 3D z iOS 10 z pewnością warto znać

Dziś Apple uruchomiło także sprzedaż odświeżonych iPhone’ów SE, w których zwiększono pamięć flash na dane z – odpowiednio – 16 i 64 GB do 32 i 128 GB. Ceny w polskim sklepie internetowym Apple’a ustalono na 2149 złotych oraz 2679 złotych. W tym przypadku zamówienia też są obecnie realizowane od ręki. I dziś ruszyła także sprzedaż nowego tabletu iPad z 9,7″ ekranem Retina. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach i różnych wariantach pojemnościowych. Ceny prezentują się następująco.

  • iPad z 32 GB pamięci flash i Wi-Fi – 1799 złotych
  • iPad z 32 GB pamięci flash i Wi-Fi + LTE – 2299 złotych
  • iPad z 128 GB pamięci flash i Wi-Fi – 2299 złotych
  • iPad z 128 GB pamięci flash i Wi-Fi + LTE – 2999 złotych

W tym przypadku na realizację zamówień będziecie być może musieli trochę poczekać, ale niedługo. Obecnie jest to 1-3 dni robocze. Możliwe jednak, że wkrótce czas ten ulegnie wydłużeniu.

Warto wiedzieć >> Apple ID: jak zmienić powiązany adres e-mail?

Na poniższym filmie obejrzysz nasz materiał o iPhonie 8:

źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij