iPhone 7 wysoko w rankingu Google w 2016 roku

Dritone, 2016-12-15 10:18
0

Każda kolejna generacja smartfonu Apple’a budzi wielkie zainteresowanie. Nie inaczej było w tym roku, gdy zadebiutowały iPhone’y 7 i 7 Plus. Okazuje się, że “iPhone 7” była jedną z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarce Google w tym roku. Uplasowała się na drugiej pozycji globalnej wersji Google’a. Wyżej jest tylko Pokemon Go.

Google podsumowało 2016 rok we własnej wyszukiwarce i okazuje się, że fraza iPhone 7 była jedną z najczęściej wpisywanych przez użytkowników w tym roku. Uplasowała się na drugiej pozycji. Popularniejszą było tylko Pokemon Go. Trzecie miejsce przypadło Donaldowi Trumpowi.

Apple iPhone 7s

iPhone 7 w rankingu elektroniki konsumenckiej uplasował się na pierwszej pozycji. Zaraz po nim znalazł się Freedom 251, czyli smartfon za 4 dolary. Następnie znowu mamy dwa smartfony Apple’a – iPhone’y SE i 6s. Pierwszą piątkę zamyka Google Pixel.

Zaskoczenia nie ma. Każdy kolejny iPhone co roku budzi wielkie zainteresowanie, co widać w rankingach publikowanych przez Google’a. W przyszłym roku zapewne nie będzie inaczej.

źródło: Google

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Apple iOS · iPhone · Smartfony · · · · · · · ·