Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google z lepszym wsparciem dla iOS 10

Mapy Google na iOS doczekały się dużej aktualizacji. Wersja z numerkiem 4.23 wprowadza lepsze wsparcie dla iOS 10, w tym nowy widżet.

Mapy Google na iOS doczekały się dużej aktualizacji. Wersja z numerkiem 4.23 wprowadza lepsze wsparcie dla iOS 10, w tym nowy widżet oraz udoskonalenia dla recenzji miejsc.

Mapy Google 4.23 to najnowsza aktualizacja popularnej aplikacji, która pojawiła się w App Store wczoraj. Uaktualniona aplikacja wnosi kilka udoskonaleń. Pierwszą nowością jest lepsze wsparcie dla iOS 10. W tym jest to nowy, zgodny widżet na ekranie, który widzicie poniżej. Niestety, Google nadal nie dodało tu opcji dla pieszej wędrówki.

Mapy Google na iOS 10

Następnie mamy możliwość dodawania zdjęć dla recenzji miejsc. Można to zrobić z użyciem nowego przycisku, który widzicie na poniższych zrzutach ekranowych.

Mapy Google na iOS 10 Mapy Google na iOS 10

Z informacji ujawnionych przez dewelopera wynika też, że nowe Google Maps wprowadzają poprawki błędów oraz opisy miejsc, gdzie wyświetlane są m.in informacje o atmosferze i wyposażeniu. Mapy Google na iOS możecie pobrać pod poniższym przyciskiem.

appstore

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij