Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 – użytkownicy narzekają na żółty odcień ekranu

Użytkownicy nowego smartfona iPhone 7 zgłaszają problem dotyczący żółtego odcienia na ich ekranie. Da się go jednak rozwiązać.

Użytkownicy nowego smartfona iPhone 7 zgłaszają problem dotyczący żółtego odcienia na ich ekranie. Da się go jednak rozwiązać.

Kiedy iPhone 4 pojawił się na rynku, użytkownicy zaczęli narzekać na problemy z ekranem, który miał żółtawy odcień. Chodziło wtedy o proces, jaki potrzebny jest do stworzenia iPhone’a do końca. Wymagał wtedy odparowania, do którego nie doszło ze względu na szybkie dostarczanie telefonów do sklepu. Klej nie zdążył zatem zmienić jeszcze koloru na przezroczysty. Okazuje się, że nie tylko „czwórka” miała ten problem, ponieważ podobne kłopoty zgłaszają teraz użytkownicy smartfona iPhone 7. Okazuje się, że niektóre z tych urządzeń również za szybko trafiały na sklepowe półki.

iPhone 7 ekran

Jeśli taka rzecz zdarzyła się w Waszym telefonie, można spróbować ją rozwiązać z pomocą ustawień. Wchodzimy zatem w Ustawienia, następnie wybieramy OgólneDostępnośćUdogodnienia ekranu Filtry barwne i tam, korzystając z dostępnych suwaków, można zmniejszyć ilość żółtego koloru, jaki pojawia się na naszym ekranie.

Jeśli taki żółtawy odcień w iPhonie 7 Wam jednak za bardzo nie przeszkadza, możecie poczekać, a powinien zniknąć sam. Wtedy kolory staną się mniej żółte. Chodzi tutaj, oczywiście, o wyschnięcie kleju i odparowanie, więc to kwestia kilku dni. Jeśli jednak żółty odcień nie zniknie, udajecie się do salonu. Najprawdopodobniej Wasze urządzenie zostanie wymienione.

Źródło: Phone Arena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij