Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google na iOS także z funkcją przystanków na trasie

Mapy Google na iOS doczekały się funkcji dodawania przystanków na trasie. Funkcja ta wcześniej pojawiła się w wersji na Androida, a teraz mogą jej używać także użytkownicy iPhone’ów.

Mapy Google na iOS doczekały się funkcji dodawania przystanków na trasie. Funkcja ta wcześniej pojawiła się w wersji na Androida, a teraz mogą jej używać także użytkownicy iPhone’ów.

Funkcja przystanków na trasie pojawiła się w Mapach Google na Androida pod koniec czerwca tego roku, a wraz z ostatnią aktualizacją map z App Store otrzymali ją także użytkownicy iPhone’ów i iPadów. Przystanki pojawiają się w aplikacji Mapy Google na iOS w wersji 4.21.0 i choć aktualizacja pojawiła się w App Store już 26 lipca, tak nie od razu można było dodawać przystanki. Teraz funkcja działa poprawnie.

Chcąc dodać przystanki na trasie w Mapach Google na iOS należy wyznaczyć cel podróży i następnie na niebieskim polu wybrać menu z trzema kropkami. Wyświetlą się opcje widoczne na poniższym zrzucie ekranowymMaoy Google na iOSPo dotknięciu opcji Dodaj przystanek należy wskazać miejsce pośrednie i je dodać. Oczywiście, można dodawać wiele przystanków, a nie tylko jeden.

Maoy Google na iOSWarto dodać, że funkcja przystanków była jedną z najczęściej proszonych przez użytkowników Map Google. Firma z Mountain View długo kazała czekać na to rozwiązanie. Na szczęście, funkcja już jest i działa.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij