Udostępnij
Tweetnij

W ten sposób aktywujesz ukrytą lupę w iOS 10

W iOS 10 Apple zaszyło ukryte narzędzie Lupa, które domyślnie jest wyłączone. Można je jednak w bardzo prosty sposób aktywować w ustawieniach.

W iOS 10 Apple zaszyło ukryte narzędzie Lupa, które domyślnie jest wyłączone. Można je jednak w bardzo prosty sposób aktywować w ustawieniach.

Lupa z iOS 10 pozwala zamienić iPhone’a w narzędzie, które pozwoli powiększać lub oddalać elementy na zdjęciach. Fotki zrobione w ten sposób nie trafiają co do prawda do rolki aparatu, ale Lupa i tak zapamiętuje ostatnie zdjęcie.

Jak aktywować lupę z iOS 10? Można to zrobić w następujący sposób.

1. Udajemy się do Ustawienia, Ogólne i Dostępność.

2. Dotykamy opcję Lupa i następnie włączamy Lupa

lupa_1

3. Chcąc uruchomić lupę wystarczy już tylko włączyć aplikację Aparat i nacisnąć trzy razy przycisk początek. Po chwili wyświetli się narzędzie, jak to widoczne poniżej.

IMG_8103

źródło: redmondpie

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij