Udostępnij
Tweetnij

Orange znowu daje 6 GB internetu za 6 zł na wakacje

Orange powraca z promocją na 6 GB internetu za 6 zł. Promocja skierowana jest dla użytkowników ofert na kartę, którzy szukają dodatkowych gigabajtów internetu na wakacje.

Orange powraca z promocją na 6 GB internetu za 6 zł. Promocja skierowana jest dla użytkowników ofert na kartę, którzy szukają dodatkowych gigabajtów internetu na wakacje. 

Pomarańczowi z Orange ponownie zachęcają do aktywacji dodatkowej paczki internetu mobilnego za 6 zł. W tej cenie użytkownicy ofert na kartę otrzymają 6 GB internetu. Pakiet po aktywacji można wykorzystać w ciągu maksymalnie 30 dni. Na szczęście, pakiet można potem aktywować jeszcze raz i tym samym cieszyć się dodatkowymi gigabajtami internetu przez całe wakacje.

orange

Nowa promocja Orange dotyczy ofert na kart: Orange One, Orange POP, Orange YES, Orange SMART, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę oraz ofert Zetafon i Minutofon.

Jak aktywować nowy pakiet? W prosty sposób i można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest wysłanie SMS-a o treści AKT6 na numer 260. Drugim wystukanie na klawiaturze telefonu kodu *110*77# i zatwierdzenie zieloną słuchawką. Aktywacja usługi odbywa się w ciągu 24 godzin. 6 GB za 6 zł można aktywować od 20 czerwca do 31 sierpnia.

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij