Udostępnij
Tweetnij

New iPhone D, czyli smartfon w wersji dla lubiących alkohol (wideo)

Kiedy pijemy smartfon staje się naszym wrogiem. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł, by stworzyć iPhone’a w wersji dla imprezowiczów. Zobaczcie wyniki!

Kiedy pijemy smartfon staje się naszym wrogiem. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł, by stworzyć iPhone’a w wersji dla imprezowiczów. Zobaczcie wyniki!

Suto zakrapiana alkoholem impreza. Wszyscy wiemy, jak się to kończy – dziwne osoby w naszym mieszkaniu, potężny kac następnego dnia, setki SMS-ów wysłane do byłych i rozwalony telefon. Bo komu w chwili nieuwagi nie zdarzyło się tak małego urządzenia nie wypuścić z dłoni… Moja Nokia przeżyła taki upadek z bardzo niewielkimi uszkodzeniami. Kilka miesięcy temu stałam się posiadaczem iPhone’a, więc szukam idealnego rozwiązania, aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Okazuje się, że ktoś już o tym pomyślał i stworzył iPhone’a dla imprezowiczów. Poniżej wideo:

New iPhone D jest wodoodporny, więc odpadają nam wypadki związane z telefonem lądującym w toalecie. Dodatkowo nie jesteśmy w stanie tego telefonu zarysować, bo… w standardzie ma już zarysowany ekran. Nie będzie więc po czym płakać. Nowy iPhone automatycznie rozłącza możliwość wykonywania rozmów po 1 w nocy, aby uniemożliwić użytkownikowi rozmowy po pijaku. Smartfona nie będziemy również w stanie zgubić. Wszystko dzięki przymocowanej do urządzenia smyczy. W zaprezentowanym modelu dostępny jest również dostosowany do mowy pijanego asystent głosowy. Siri będzie więc w stanie rozszyfrować, o co dokładnie nam chodzi.

Oczywiście, jest to jedynie żart, więc nie wyciągajcie portfeli.

Źródło: PhoneArena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij