Udostępnij
Tweetnij

iOS 8.4 zostanie udostępnione we wtorek o 17:00

Jeśli czekacie na uaktualnienie do iOS 8.4, to mamy dla was dobrą wiadomość. Aktualizacja zostanie udostępniona we wtorek o godzinie 17:00 naszego czasu i da nam dostęp do usługi Apple Music.

iOS 8 logo

Jeśli czekacie na uaktualnienie do iOS 8.4, to mamy dla was dobrą wiadomość. Aktualizacja zostanie udostępniona we wtorek o godzinie 17:00 naszego czasu i da nam dostęp do usługi Apple Music.

Już we wtorek – 30 czerwca Apple zamierza uruchomić własną usługę muzyczną Apple Music. Dostęp do usługi na iGadżetach ma wymagać jednak aktualizacji do iOS 8.4. Dziś dowiadujemy się, że uaktualnienie zostanie udostępnione we wtorek o godzinie 17:00 naszego czasu, a więc nieco wcześniej niż zazwyczaj (Apple przeważnie udostępnia aktualizacje o godzinie 19:00). Godzinę później zostanie uruchomiona stacja radiowa Beats 1.

Dostęp do Apple Music uzyskamy z poziomu nowej aplikacji Muzyka, która znajduje się w iOS 8.4. Warto dodać, że przez pierwsze trzy miesiące będziemy mogli wypróbować Apple Music za darmo, a potem trzeba będzie już zapłacić. W Polsce 4,99 euro/miesiąc w przypadku użytkowników indywidualnych i 7,99 euro/miesiąc za pakiet rodzinny (maksymalnie 6 osób).

Przy okazji Eddy Cue z Apple przekazał na Twitterze, że wraz z iOS 9 zostanie zwiększony limit własnych utworów, które możemy wgrać sami – z 25 tysięcy (obecnie dostępnych w iTunes Match) do 100 tysięcy. Dla porównania, w Muzyce Google Play jest to 50 tysięcy własnych utworów.

źródło: macrumors, twitter

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij