Udostępnij
Tweetnij

iOS 8 już na 75% wszystkich iUrządzeń

Apple opublikowało nowe dane statystyczne, z których wynika, że iOS 8 zadomowił się już na 75% wszystkich iUrządzeń.

Apple opublikowało nowe dane statystyczne, z których wynika, że iOS 8 zadomowił się już na 75% wszystkich iUrządzeń.

Najnowsze dane statystyczne, które opublikowano na stronie dla deweloperów, zebrano na podstawie odwiedzin sklepu App Store w dniu 2 marca. Okazuje się, że iOS 8 zadomowił się już na 75% wszystkich iUrządzeń. W celu osiągnięcia tego celu system potrzebował niespełna pół roku. Wzrost odbył się przede wszystkim kosztem iOS 7, który stracił użytkowników i obecnie ma 22% udział. Pozostałe wersje systemu mają łączny udział na poziomie 3%.

chart-03-02-15_2x

Widzimy więc, że iOS 8 sukcesywnie umacnia własne udziały, ale proces przebiega dosyć wolno. Dwa tygodnie temu udział iOS 8 był tylko o 2% mniejszy.

źródło: Apple

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij