Udostępnij
Tweetnij

Tim Cook upamiętnia datę urodzin Steve’a Jobsa

Dziś mija dzień, w którym Steve Jobs obchodziłby sześćdziesiąte urodziny. Tim Cook postanowił upamiętnić ten dzień cytując nieżyjącego założyciela Apple.

Dziś mija dzień, w którym Steve Jobs obchodziłby sześćdziesiąte urodziny. Tim Cook postanowił upamiętnić ten dzień cytując nieżyjącego założyciela Apple na Twitterze.

Dziś (24 lutego 2015 roku) Steve Jobs świętowałby 60-te urodziny. Niestety, w październiku 2011 roku przegrał walkę z rakiem i zmarł w wieku 56 lat. Tim Cook postanowił upamiętnić dzisiejszą rocznicę i przekazał na Twitterze wiadomość, którą widzicie poniżej. Zawiera ona słowa Steve’a Jobsa wypowiedziane w 2005 roku na Uniwersytecie Stanford.

Jobs borykał się z problemami zdrowotnymi przez wiele lat. W 2004 roku przeszedł pierwszą operację trzustki. Niestety, z czasem pojawiły się przerzuty i pięć lat później Jobsowi operowano wątrobę. 24 sierpnia 2011 roku Apple przekazało informację związaną z rezygnacją Steve’a Jobsa z funkcji szefa firmy. Kilka tygodni później (dokładnie 5 października 2011 roku) założyciel Apple zmarł. Więcej na temat historii jego życia przeczytacie w tym artykule.

źródło: Twitter

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij