Udostępnij
Tweetnij

Tydzień z Lenovo Yoga 2 Pro – praca

Czy tablet może zastąpić laptopa? Czy Lenovo Yoga 2 Pro to rzeczywiście udane urządzenie warte każdej wydanej na nie złotówki? Staramy się odpowiedzieć na te pytania na łamach artykułów z cyklu Tydzień z Lenovo Yoga 2 Pro.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13

Czy tablet może zastąpić laptopa? Czy Lenovo Yoga 2 Pro to rzeczywiście udane urządzenie warte każdej wydanej na nie złotówki? Staramy się odpowiedzieć na te pytania na łamach cyklu artykułów „Tydzień z Lenovo Yoga 2 Pro”.

Lenovo Yoga 2 Pro to tablet nietypowy, który przygotowano z myślą o wymagających użytkownikach. Urządzenie jest z pewnością bardzo udane, co potwierdza nasza recenzja tego modelu. Jak natomiast Yoga 2 Pro z wbudowanym projektorem sprawdza się w codziennych zastosowaniach i czy jest w stanie zastąpić pełnoprawnego laptopa? Odpowiedź na to pytanie postaramy się udzielić w ramach naszego nietypowego testu pod tytułem Tydzień z Lenovo Yoga 2 Pro. Zapraszamy do lektury i dzielenia się waszymi uwagami.

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij