Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja AllCast do przesyłania multimediów debiutuje na iOS

AllCast jest aplikacją doskonale znaną użytkownikom Androida. Natomiast teraz doczekała się debiutu także w sklepie App Store, skąd można ją pobrać za darmo.

AllCast

appstore

AllCast jest aplikacją doskonale znaną użytkownikom Androida. Natomiast teraz doczekała się debiutu także w sklepie App Store, skąd można ją pobrać za darmo… ale?

AllCast jest aplikacją, która pozwala przesyłać multimedia ze smartfonów lub tabletów do innych odbiorników, w tym Apple TV, Roku, Fire TV, Chromecast, konsoli Xbox czy telewizorów Smart TV wybranych firm. Aplikacja od dłuższego czas znana jest użytkownikom urządzeń z Androidem i teraz pojawiła się także w sklepie App Store. Program jest darmowy, ale zawiera reklamy i ograniczenia związane z odtwarzaniem wideo. Rozwiązaniem tych uniedogodnień jest zakup AllCast Premium, co można zrobić z poziomu aplikacji.

AllCast pozwala przesyłać zdjęcia, muzykę i filmy nie tylko trzymane w pamięci iUrządzenia, ale również pliki z internetu, w tym z Google+, Instagramu, Dropboksa czy serwerów z multimediami znajdującymi się w obrębie sieci. Oczywiście za pomocą funkcji AirPlay możemy to robić za darmo, ale wtedy jesteśmy ograniczeni do zgodnych z tą technologią odbiorników. Natomiast AllCast oferuje wsparcie dla znacznie większej liczby urządzeń. Aplikacja jest uniwersalna i można ją pobrać klikając na poniższy przycisk.

appstore

źródło: 9to5mac

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij