Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze aplikacje na iPada w 2014 roku (wybór redakcji)

Ostatnie dni roku sprzyjają podsumowaniom. Nie może wśród nich zabraknąć również zestawienia najlepszych programów na iPada, które pojawiły się w App Store w 2014 roku. Mamy nadzieję, że na poniższej liście odnajdziecie ciekawe pozycje, które być może umknęły Waszej uwadze w momencie premiery.

Ostatnie dni roku sprzyjają podsumowaniom. Nie może wśród nich zabraknąć również zestawienia najlepszych programów na iPada, które pojawiły się w App Store w 2014 roku. Mamy nadzieję, że na poniższej liście odnajdziecie ciekawe pozycje, które być może umknęły Waszej uwadze w momencie premiery.

Pakiet Microsoft Office

excel

Najpopularniejszy na świecie pakiet biurowy doczekał się w tym roku wersji na system iOS, która od niespełna dwóch miesięcy umożliwia za darmo nie tylko wygodną konsumpcję treści, ale także jej tworzenie. Zarówno Word, Excel jak i PowerPoint to świetne programy, które powinny zadowolić liczne grono użytkowników, którzy wykorzystują iPada w pracy.

Word

appstore

Excel

appstore

PowerPoint

appstore

Workflow

workflow

Dzięki automatyzacji, którą umożliwiła aplikacja Workflow, idea iPad only stała się bardziej realna. Program w prosty sposób pozwala na tworzenie kolejek czynności, tym samym przyspieszając wykonywanie wielu zadań oraz ułatwiając je. Dzięki przyjaznemu interfejsowi, każdy użytkownik tabletu Apple może dostosować Workflow do swoich potrzeb. Zapraszamy Was do przeczytania naszej recenzji, w której znajdziecie również kilka przykładów użycia tej przydatnej aplikacji.

appstore

VSCO Cam

vsco

VSCO Cam to jedna z najbardziej lubianych przez mobilnych fotografów aplikacji. Pojawienie się wersji tego programu na iPada ucieszyło wielu z nich i tym samym otworzyło nowe możliwości obróbki zdjęć. Synchronizacja między urządzeniami sprawia, że wykonując fotografie smartphonem, możemy je w wygodny sposób upiększyć na iPadzie. Zachęcamy Was do przeczytania naszego artykułu poświęconego VSCO Cam w wersji 4.0.

appstore

Pixelmator

pixelmator

Obróbka grafiki rastrowej na iPadzie nigdy nie należała do przyjemnych zadań. Z całą pewnością zmieniła to premiera programu Pixelmator, który oferuje użytkownikom całą gamę możliwości. Za pomocą tej świetnej aplikacji możemy przycinać zdjęcia, tworzyć własne projekty, dokonywać retuszu i używać rozmaitych filtrów. Więcej o Pixelmatorze w wersji na iPada dowiecie się z naszej obszernej recenzji.

appstore

Fantastical 2

fantastical

iPad przez wielu użytkowników jest wykorzystywany jako pełnoprawne narzędzie pracy, w której jak wiemy ważna jest organizacja i staranne planowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń i zadań. Jedną z najlepszych aplikacji, które łączą w sobie kalendarz i program do zarządzania zadaniami jest Fantastical 2. Doczekał się on w tym roku wersji na iPada, która góruje nad konkurencją intuicyjnością i designem. Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji tego programu.

appstore

Drafts 4

drafts

Drafts to program, który oferuje użytkownikom wiele możliwości. Świetnie sprawdza się jako narzędzie do sporządzania notatek, ponadto jest wygodnym w użyciu edytorem tekstu ze wsparciem dla języka Markdown, a dodatkowo pozwala na łączenie się z innymi aplikacjami za pomocą URL-scheme.

appstore

Launch Center Pro

LCP

Korzystając z iPada wykonujemy mnóstwo zadań, na które składają się poszczególne działania. Dla przykładu, jeżeli chcemy wyznaczyć w aplikacji Mapy trasę do danej miejscowości, musimy otworzyć program, wpisać nazwę miejsca docelowego, wybrać środek transportu, miejsce początkowe i zatwierdzić cały proces. Aplikacja Launch Center Pro umożliwia ograniczenie tego typu akcji do dwóch interakcji z naszej strony, co zwiększa szybkość pracy na iPadzie.

appstore

OmniFocus 2

omnifocus

Po premierze aplikacji OmniFocus na iPhone’a, a następnie na system OS X, produkcja studia OmniGroup doczekała się również wersji 2.0 przeznaczonej na iPady. Ogrom jej możliwości najlepiej opisał serwis The Verge, nazywając OmniFocus 2 „Ferrari wśród programów do zarządzania zadaniami”. Mimo bardzo wysokiej ceny, jeżeli staracie się wdrażać w wasze życie opisane przez nas pod kątem tego programu zasady „Getting Things Done”, to z pewnością wyżej wspomniana aplikacja okaże się najlepszym wyborem w swojej klasie. Zachęcamy do przeczytania recenzji tego świetnego programu.

appstore

Replay

IMG_0670

Program Replay został wybrany przez Apple najlepszą aplikacją mijającego roku. Pozwala on na tworzenie w szybki sposób filmów, która mogą być okraszone filtrami, napisami i licznymi dodatkami. Kilka ruchów palca po ekranie umożliwia stworzenie naprawdę ciekawego materiału wideo, który z powodzeniem może zostać później wykorzystany w celach prezentacyjnych.

appstore

Peak

peak

Program Peak w zestawieniu Apple zajął drugie miejsce. Aplikacja to zbiór łamigłówek, które umożliwiają nam codzienne rozwijanie naszego umysłu. Peak łączy w sobie ciekawe zadania oraz świetny design, który sprawia, że codziennie z chęcią włączamy tę aplikację.

appstore

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij