Udostępnij
Tweetnij

Poważny błąd w iOS 8 przyczyną kasowania dokumentów z iCloud Drive

W systemie iOS 8, który udostępniono niespełna dwa tygodnie temu, znajduje się poważny błąd, który przyczynia się od usunięcia dokumentów iWork z dysku iCloud Drive!

share_hero

W systemie iOS 8, który udostępniono niespełna dwa tygodnie temu, znajduje się poważny błąd, który przyczynia się od usunięcia dokumentów iWork z dysku iCloud Drive!

Przeczytaj koniecznie >> Sekrety iOS 8

iCloud Drive jest nową funkcją z systemu iOS 8 (oraz OS X Yosemite), o której więcej przeczytacie tutaj. Okazuje się jednak, że w najnowszej wersji oprogramowania dla iGadżetów znajduje się błąd, który objawia się skasowaniem dokumentów z pakietu iWork, które przechowujemy na dysku Apple. Następuje to w momencie resetowania iPada lub iPhone’a do ustawień fabrycznych (Ustawienia/Ogólne/Wyzeruj). Pamięć iUrządzenia jest wtedy kasowana, a przy okazji znikają nasze dokumenty z iCloud Drive.

Warto mieć to na uwadze w przypadku zerowania pamięci iUrządzeń. Przynajmniej do czasu, aż Apple nie rozwiąże problemu.

źródło: macrumors

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij