Udostępnij
Tweetnij

Los Angeles zainwestuje 115 mln dolarów w iPady dla edukacji

Tablet iPad Air

Organizacja odpowiedzialna za edukację w Los Angeles zamierza zainwestować aż 115 milionów dolarów w iPady, które trafią w ręce uczniów i nauczycieli.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najbardziej przydatnych aplikacji na iPada

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Board of Education podpisało umowę z Apple na kwotę 115 milionów dolarów. W jej ramach firma z Cupertino dostarczy do 38 szkół  kilkadziesiąt tysięcy tabletów, z których będą korzystać nie tylko nauczyciele, ale również uczniowie. W ten sposób miasto będzie walczyć także z cyfrowym wykluczeniem, gdyż iPady będą mogły używać osoby, które wcześniej nie miały do niego dostępu.

Nie wiemy, który dokładnie wariant iPada wybrało Los Angeles, ale pojedynczy egzemplarz wyceniono na 768 dolarów. Cena obejmuje także dodatkowe koszty, których nie sprecyzowano.

Źródło: LA Times

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij