Udostępnij
Tweetnij

W amerykańskim App Store jest już ponad milion aplikacji na iOS

Z informacji ujawnionych przez Appsfire wynika, że w amerykańskim sklepie App Store jest już ponad milion aplikacji na iUrządzenia.

App Store - ikona

Z informacji ujawnionych przez Appsfire wynika, że w amerykańskim sklepie App Store jest już ponad milion aplikacji na iUrządzenia.

Przeczytaj koniecznie >> 10 absurdalnie drogich gadżetów dla iPada

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Appsfire zanotowało w amerykańskim App Store ponad milion różnych aplikacji, które można pobrać na iGadżety. Z danych pochodzących z AppShopper wynika to samo, gdyż liczba obecnych na chwilę obecną aplikacji wynosi 1006557. Warto dodać, że od 2008 roku przez App Store przewinęło się jednak znacznie więcej aplikacji. Do tej pory Apple zaakceptowało aż 1439451 różnych programów i gier.

Z oficjalnych informacji ujawnionych przez Apple kilka tygodni temu wynika, że w App Store jest pół miliona aplikacji dostępnych na iPada i ponad 900 tysięcy na iPhone’a. Do tej pory firma z Cupertino wypłaciła deweloperom ponad 13 miliardów dolarów.

Źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij