Udostępnij
Tweetnij

Tapose, czyli odrodzony Microsoft Courier dla iPada

Kojarzycie projekt Microsoft Courier? Jeśli nie, to klik. Co ciekawe, jego duch ciągle żyje i odrodził się właśnie na… iPadzie!

Kojarzycie projekt Microsoft Courier? Jeśli nie, to klik. Co ciekawe, jego duch ciągle żyje i odrodził się właśnie na… iPadzie!

Przeczytaj koniecznie >> Microsoft Courier – tablet, którego nie było

Gwoli przypomnienia, Microsoft nad projektem Courier pracował jeszcze zanim na rynku pojawił się iPad. Projekt porzucono na kilka tygodni przed rynkowym debiutem tabletu Apple. Dziś zapewne Microsoft pluje sobie w brodę za tą decyzję, gdyż obecnie dwoi się i troi, aby powrócić w chwale na rynek tabletów.

Co jednak ciekawe, pomysł Microsoftu został podchwycony przez innych. Najlepszym przykładem jest program Tapose, którego znajdziecie już w App Store (za sumkę 2,39 euro). Aplikacja dla iPada do złudzenia przypomina Couriera. Tutaj również mamy do czynienia z ekranem podzielonym na dwie części. Poza typowymi zadaniami, jak praca ze zdjęciami czy edytorem tekstu możemy uruchamiać także wewnętrzne aplikacje. Z programem zintegrowano również model subskrypcji w chmurze, gdzie możemy przechowywać pliki.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij