Udostępnij
Tweetnij

Nowy iPad problematyczny? (wideo)

Na to wygląda, że Nowy iPad podzieli los ostatnich dwóch iPhone’ów, które rychło po premierze okazywały być się dosyć psotliwymi urządzeniami…

Na to wygląda, że Nowy iPad podzieli los ostatnich dwóch iPhone’ów, które rychło po premierze okazywały być się dosyć psotliwymi urządzeniami…

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików i funkcji dla iPada

Kilka dni temu wyszło na jaw, że o bardzo dużej pojemności bateria nowego iPada wymaga niestety do pełnego naładowania około 7-8 godzin (a nawet 18, gdy korzystamy z urządzenia!). Teraz z kolei, dzięki serwisowi NetbookNews dowiadujemy się o kolejnych problemach z tabletem. Rzekomo Nowy iPad potrafi rozgrzać się do czerwoności, ale to nie wszystko co was czeka, gdy zdecydujecie się na zakup iGadżetu.

Wydajny układ graficzny zaszyty w A5X niestety potrafi również zawodzić. W wymagających grach gadżet gubi klatki i powoduje przestoje w rozgrywce. Kilka godzin grania i tablet niemal parzy w ręce! Apple na razie nie skomentowało tych rewelacji. Teraz czekamy na oficjalne stanowisko firmy w sprawie tych zarzutów, a tymczasem „problemy” Nowego iPada możecie obejrzeć na poniższym klipie wideo.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij