Udostępnij
Tweetnij

Te smartfony Xiaomi dostaną aktualizację HyperOS w drugiej fali

HyperOS to nowe oprogramowanie dla telefonów Xiaomi. Aktualizacja w grudniu trafi na kolejne modele. Została udostępniona lista smartfonów Xiaomi oraz tabletów, które otrzymają uaktualnienie do HyperOS w drugiej fali. Na liście są m.in. telefony z serii 12S i 12 oraz Redmi K50. Pełny wykaz znajduje się w treści.

HyperOS to nowa nakładka chińskiej marki, która po kilkunastu latach zastąpiła MIUI. Wiemy, że będzie ona dostępna również w wersji global. Aktualizacja trafiła już na pierwsze sprzęty, a co z pozostałymi? Została udostępniona lista smartfonów, które mają otrzymać software w niedługim czasie. Zobaczmy sobie, co to za sprzęty.

aktualizacja HyperOS lista smartfonów Xiaomi

Lista smartfonów Xiaomi z aktualizacją do HyperOS w grudniu

Aktualizacja HyperOS ma zacząć trafiać na kolejne sprzęty Xiaomi od przyszłego miesiąca. Lista smartfonów i tabletów obejmuje kilkanaście sprzętów. Ich wykaz widoczny jest niżej.

  • Xiaomi 12S
  • Xiaomi 12S Pro
  • Xiaomi 12S Ultra
  • Xiaomi 12
  • Xiaomi 12 Pro
  • Xiaomi 12 Pro Special Edition
  • seria Redmi K50 (4 modele)
  • Xiaomi Pad 5 Pro 12.4
aktualizacja HyperOS lista smartfonów Xiaomi

Jak już wspomnieliśmy, wymienione wyżej urządzenia zaczną otrzymywać uaktualnienie do HyperOS od grudnia, ale dotyczy to na razie tylko jednego rynku. Są to sprzęty pochodzące z rodzimego kraju Xiaomi, czyli z chińskiej dystrybucji. W Europie aktualizacja będzie udostępniana nieco później.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij