Udostępnij
Tweetnij

One UI 6 beta i Android 14 dla Galaxy S23 blisko. Samsung potwierdza, „ale”

One UI 6 beta i Android 14 dla modeli Samsung Galaxy S23 są już blisko. Potwierdził to niemiecki oddział firmy. Jednak sam program pilotażowy oprogramowania jeszcze nie wystartował. Spodziewajmy się, że Android 14 z One UI 6 beta jest jednak bardzo nieodległy. Testy powinny ruszyć dosłownie na dniach.

One UI 6 beta oparte na systemie Android 14 to poglądowe oprogramowanie Koreańczyków, które jest blisko. Najpierw otrzymają je do testów właściciele modeli Samsung Galaxy S23, a potem także inne. Wygląda na to, że start programu pilotażowego jest tuż za rogiem. Potwierdził to jeden z oddziałów firmy.

Informacje o publicznym programie pilotażowym systemu Android 14 z nakładką One UI 6 beta potwierdził niemiecki oddział firmy Samsung. To tam pojawiły się informacje o publicznym programie pilotażowym dla właścicieli modeli z serii Galaxy S23. Niestety strona została usunięta. To jednak oznacza, że testy rozpoczną się na dniach.

Android 14 z One UI 6 beta najpierw dla modeli Samsung Galaxy S23

Seria Samsung Galaxy S23 jest pierwszą, która otrzyma poglądowe wydanie nakładki One UI 6 na systemie Android 14. Potem spodziewajmy się rozszerzenia programu testów o inne telefony. Będą to m.in. składane smartfony z serii Z czy też wybrane średniaki. Pełną listę kompatybilnych urządzeń powinniśmy poznać w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij