Udostępnij
Tweetnij

MIUI 15 Alpha już jest. Xiaomi ma pierwsze wersje nowej nakładki

MIUI 15 Alpha to wczesne wydanie nowej nakładki Xiaomi, która jest w przygotowaniu. Znaleziono informacje wskazujące na pierwsze wersje, które opracowała firma i te ujawniają nam rąbka tajemnicy na temat startu kompilacji MIUI 15 Alpha. Pierwsze buildy oprogramowania Xiaomi stworzyło jeszcze w maju.

MIUI 15 Alpha to nowa nakładka Xiaomi, którą zobaczymy później w tym roku. Na razie oprogramowanie znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac. Co nie zmienia faktu, że producent ma już jego pierwsze wersje. Na razie stworzone na wewnętrzne potrzeby. Skąd to wiemy?

Pierwsze wersje MIUI 15 Alpha znalezione na serwerach Xiaomi

Wczesne wersje MIUI 15 Alpha zostały odnalezione na serwerach Xiaomi, które służą do dystrybucji oprogramowania. Jedna z nich oznaczona jest ciągiem znaków MIUI-V23.5.22. To oznacza, że kompilacja pochodzi z 22 maja, a więc ma już około półtora miesiąca. Software przeznaczony jest dla modelu o nazwie kodowej garnet. Co to za smartfon?

Garnet to nazwa kodowa smartfona Redmi Note 13 5G. To właśnie dla niego powstały pierwsze kompilacje MIUI 15 Alpha, które Xiaomi opracowało na własne potrzeby. Jest to nowa seria telefonów, których premiera dopiero przed nami. Kilka wersji znalezione ostatnio w bazie IMEI, ale specyfikacje techniczne na razie pozostają owiane tajemnicą.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij