Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S23 Ultra z pierwszą aktualizacją One UI 5.1

Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymał pierwsze uaktualnienie oprogramowania One UI 5.1. Aktualizacja zawiera lutowe poprawki bezpieczeństwa Androida, które opracowało Google. Patch waży ponad 500 MB i jest już dystrybuowany także na pozostałe modele z serii Samsung Galaxy S23, a nie tylko wariant Ultra.

Samsung Galaxy S23 Ultra to smartfon, który doczekał się pierwszego uaktualnienia oprogramowania. Mowa o patchu dla One UI 5.1, pod którego kontrolą pracuje ten telefon. Pierwsza aktualizacja zawiera lutowe poprawki bezpieczeństwa Androida, które udostępniło Google. Łatka waży 567 MB.

Samsung Galaxy S23 Ultra aktualizacja One UI 5.1

Lutowa aktualizacja dla modelu Samsung Galaxy S23 Ultra wprowadza firmware oznaczony ciągiem znaków S91xBXXU1AWBD. Uaktualnienie pojawiło się na licznych rynkach w Europie i wkrótce zapewne zostanie także udostępnione w innych krajach. W oficjalnym wykazie zmian nie wspomina się o innych nowościach, których nie ma w One UI 5.1.

Aktualizacja One UI 5.1 nie tylko dla modelu Samsung Galaxy S23 Ultra

Lutowa aktualizacja została udostępniona dla wszystkich trzech smartfonów z serii Samsung Galaxy S23, a nie tylko modelu Ultra. W każdym przypadku jest to firmware kończący się ciągiem znaków AWBD. Uaktualnienie powinno być wkrótce dostępne na wszystkich rynkach, gdzie wprowadzono nowe telefony. To kwestia kilku najbliższych dni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij