Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi 13 Pro z aktualizacją dostanie wsparcie dla Wi-Fi 7

Xiaomi 13 Pro otrzyma wsparcie dla Wi-Fi 7. Obecnie smartfon obsługuje standard 6E, ale wkrótce ulegnie to zmianie i nastąpi to wraz z aktualizacją oprogramowania. Ma to nastąpić w niedługim czasie. Xiaomi 13 Pro z Wi-Fi 7 zapewni lepsze oraz stabilniejsze połączenia ze zgodnymi routerami sieci bezprzewodowych.

Xiaomi 13 Pro to smartfon, którego sercem jest platforma Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Tak więc teoretycznie telefon jest zgodny z najnowszym Wi-Fi 7. Niestety początkowo zadebiutował wraz z obsługą standardu 802.11ax, czyli 6E. Wkrótce zostanie zapewnione wsparcie dla nowego i ma to nastąpić wraz z aktualizacją oprogramowania.

Xiaomi 13 Pro aktualizacja Wi-Fi 7

Xiaomi 13 Pro i tańszy model otrzymają uaktualnienie, które wniesie wsparcie dla Wi-Fi 7. Dzięki temu po nawiązaniu połączenia ze zgodnymi routerami będzie można liczyć na szybsze przesyłanie danych czy stabilniejsze połączenia przy większych odległościach. W teorii prędkości mogą być nawet 2,4 razy szybsze względem standardu 6. generacji.

Aktualizacja do Wi-Fi 7 dla Xiaomi 13 Pro wkrótce

Wspomniana aktualizacja dla Xiaomi 13 Pro ma zostać udostępniona w niedługim czasie. Konkretnego terminu jednak nie podano. Warto dodać, że producent planuje dodać także wsparcie dla Wi-Fi 7 dla innego telefonu. Tym jest flagowiec Redmi K60 Pro, czyli ostatni smartfon z wyższej półki należący do submarki.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij